Motorola NMD TS1 wkrótce pojawi się w nowej kolorystyce Purple and Gray Colorway

Eden Falling related discussions
doraadam12
Posts: 3
Joined: Thu Oct 11, 2018 1:44 am

Motorola NMD TS1 wkrótce pojawi się w nowej kolorystyce Purple and Gray Colorway

Postby doraadam12 » Thu Oct 11, 2018 1:59 am

Sylwetka NMID TS1 adidasa jest prawdopodobnie najbardziej unikalnym wykonaniem światowej sławy biegacza podobnego do skarpetki, wyposażonego n vans mujer system sznurowania systemu klamrowego i dużą osłonę przedniej części stopy. Zamiast normalnie niskiej konstrukcji NMD, TS1 wybiera bardziej utylitarną estetykę podkreśloną przez przeciętny kształt. Debiutując w ramach współpracy z japońskimi sneakersami Mita, TS1 nie jest nastawiony na odważne fioletowe i actually szare schematy kolorów. Górna warstwa Primeknit ma unikalny wzór w paski, kod nas którym znajduje się czarny i szary zestaw linii pod spodem, a jaśniejszy fioletowy kolor zdobi tylny zderzak śródstopia.

Przy niesprzyjającej pogodzie, która zbliża się wraz ze zmianą pór roku, sneakersy zaczynają wymagać trochę większej trwałości od butów. Wprowadź adidas NMD TS1. Nieco bardziej wytrzymałe podejście do ukochanego NMD R1, cechuje go five vans zapatillas sam komfort i konstrukcja Primeknit, dzięki której oryginał jest tak popularny, light beer oferuje również wyższy poziom cięcia i alternatywny method sznurowania. Nowa sylwetka pojawiła się niedawno w "Sztucznej" kolorystyce, która idealnie nadaje się na jesień: czarno-szara czapka Primeknit ozdobiona zamszowym zamszem pięty ma teksturowany tonalny wygląd, a standardowe sznurowadła zastępowane są łatwym w użyciu i łatwym do przełączania systemem. Taśma śródstopia zapewnia dodatkową trwałość, czerwony blok pięty dostarcza dostateczną ilość koloru, any biała podeszwa środkowa Enhance zapewnia maksymalny komfort, niezależnie od tego, gdzie mogą Cię zabrać. Jak alternatywny wygląd?

Adidas NMD TS1 to ciekawa propozycja nowej ukochanej marki Trefoil, jaka under armour zapatillas zastępuje zwykłą konstrukcję adidasa NMD o niskim kroju i sznurowadła do kołnierza o średnim kroju oraz system sznurowania kolczastego z . dodatkowym nakładką Primeknit. Po wydaniu specjalnej, całej czarnej iteracji GORE-TEX na początku tego roku, pojawiła się teraz w innej interesującej kolorystyce - takiej, jaka wymaga rozpoznawalnego wyglądu "Oreo". W górnej części znajduje się zauważalny brak jakiegokolwiek logo Three Stripe oraz mieszanka czarno-białego Primeknit z . poziomymi czarnymi liniami zapewniającymi teksturowany kontrast. Na śródstopiu pojawia się tapingowanie, any podeszwa jest ubrana zarówno w jasnoróżowy, jak i actually szary kolor, dzięki czemu ma kolor popowy z . białą podeszwą środkową. Aby ukończyć, zakładka pięty proponuje białe uderzenia tekstu, any podeszwa jest ubrana n jasnoszarą.

Pomimo względnego upadku z łaski, adidas NMD R1 jest wciąż rozwijany w mnóstwie odpowiednich kolorów. Dołączenie do kolejnych szeregów to uderzająca kombinacja School vibram five fingers baratas Burgundy i Clear Lemon. Ciemniejszy z tych dwóch odcieni jest ogromnie odpowiedzialny za większość cholewki Primeknit, podczas gdy pomarańczowy powoduje, że jego obecność jest znana na zderzakach śródstopia. W znanym stylu motorola NMD, czerń i bienne zapewniają kontrast na całej długości podeszwie BOOST i actually podeszwie zewnętrznej. Ciesz się z bliska najnowszemu członkowi jednej z największych rodzin adidasa poniżej i ciesz się, że zostanie wydana 1 października.

Return to “General Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests